Views Custom Table (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: %time ago
sk: pred %time

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Entity
sk: Entita

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: About
sk: Informácie o

en: Time ago
sk: Pred

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Return to list
sk: Vrátiť do zoznamu
