Views Custom Table (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: %time ago
uk: %time тому

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Granularity
uk: Точність

en: Entity
uk: Сутність

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: About
uk: Про модуль

en: Time ago
uk: Час тому

en: Relations
uk: Стосунки

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Table Name
uk: Назва Таблиці

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: Return to list
uk: Повернутись до списку

en: Next >>
uk: Наст. >>

en: --None--
uk: --Немає--

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от "!example1" або "!example2"

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: Created By
uk: Створив

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="@url" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яких початково показується 2.

en: Timezone to be used for date output.
uk: Часовий пояс, що використовується у даті.

en: - Default site/user timezone -
uk: - Базовий часовий пояс сайту/користувача -

en: The value is required if title for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначений заголовок, тоді значення обов'язкове.

en: The title is required if value for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначено значення, тоді заголовок обов'язковий.

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
uk: Час тому (з додаванням "тому") для дати сьогодні, але не для решти дат

en: Second date format
uk: Формат другої дати

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
uk: Формат дати, що буде використовуватись для відтворення дат, що відрізняються від сьогодні.

en: Custom date format of second date
uk: Власний формат дати для другої дати

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо у якості "Формата другої дати" вказано "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="@url" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яка за промовчанням становить 2.
