Views Custom Table (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Entity
az: Entiti

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında

en: Time ago
az: Vaxt əvvəl

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Time ago (with "ago" appended)
az: Vaxt əvvəl ("əvvəl" əlavə edilməklə)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
az: Vaxt aralığı ("əvvəl/beləliklə" əlavə edilməklə)

en: Value type
az: Qiymət növü

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
az: Qranulyarlıq iki tarixin eyni olub-olmadığını müəyyən edərkən istifadə ediləcək ən kiçik vahiddir; məsələn, qranularlıq "İl" olarsa, 1999-cu ildə nə vaxt düşməsindən asılı olmayaraq, 1999-cu ilin bütün tarixləri eyni tarix hesab olunacaq.
