Views Custom Table (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: %time ago
hu: %time óta

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Granularity
hu: Finomság

en: Entity
hu: Entitás

en: Timezone
hu: Időzóna

en: About
hu: Leírás

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: Relations
hu: Kapcsolatok

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Time ago (with "ago" appended)
hu: Eltelt idő ("ennyi ideje:" előtaggal)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
hu: Időtartam („ideje / múlva” hozzáfűzésével)

en: Value type
hu: Értéktípus

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hu: Egy dátum bármilyen gép által olvasható formátumban. A CCYY-MM-DD HH:MM:SS az ajánlott.

en: Invalid date format.
hu: Érvénytelen dátumformátum.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
hu: A finomság a legkisebb egység, ami annak eldöntésére használható, hogy két dátum egyezik-e. Például, ha a finomság „Év”, akkor minden dátum 1999-ben, attól függetlenül, hogy 1999-ben mikorra esik, ugyannak a dátumnak lesz tekintve.

en: Return to list
hu: Vissza a listához

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
hu: Egy eltolás az aktuális időhöz képest, például "!example1" vagy "!example2"

en: %time hence
hu: %time óta

en: Time hence
hu: Idő múlva

en: Time hence (with "hence" appended)
hu: Idő múlva („múlva” hozzáfűzésével)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
hu: Időtartam (jövőbeli dátumok elé „–” karakter kerül)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
hu: Időtartam (múltbeli dátumok elé "-" lesz illesztve)

en: Created By
hu: Létrehozta

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
hu: Ha "Egyedi", lásd a <a href="@url" target="_blank">PHP kézikönyvet</a> a dátumformátumokért. Máskülönben meg kell adni a megjeleníteni kívánt különböző időegységek számát ami alapértelmezetten 2.

en: Timezone to be used for date output.
hu: A dátum kimenethez használt időzóna.

en: - Default site/user timezone -
hu: - Alapértelmezett webhely/felhasználó időzóna -

en: The value is required if title for this item is defined.
hu: Az érték kötelező ha meg van határozva cím ehhez az elemhez.

en: The title is required if value for this item is defined.
hu: A cím kötelező ha meg van határozva érték ehhez az elemhez.

en: Time ago (with "ago" appended) for today's date, but not for other dates
hu: Ennyi idő („ennyi ideje:” utótaggal) a mai dátum esetében, de más dátumoknál nem

en: Second date format
hu: Második dátumformátum

en: The date format which will be used for rendering dates other than today.
hu: A mai nap kivételével a dátumok megjelenítésére szolgáló dátumformátum.

en: Custom date format of second date
hu: A második dátum egyéni formátuma

en: If "Custom" is selected in "Second date format", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
hu: Ha a „Második dátumformátum” beállításnál az „Egyedi” lehetőség van kiválasztva, akkor a <a href="@url" target="_blank">PHP kézikönyv</a> dátumformátumokkal foglalkozó oldala nyújthat segítséget. Máskülönben a megjelenítendő időeltérési egység számát (alapértelmezés szerint 2) kell megadni.
