Views Custom Table (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Entity
lv: Entītija

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: About
lv: Par

en: Time ago
lv: Pirms

en: Relations
lv: Radniecība

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Return to list
lv: Atgriezties pie saraksta

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"
