View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Read more
ca: Llegeix més

en: None
ca: Cap

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Loading
ca: Carregant

en: Title field
ca: Camp títol
