View Mode Modal (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Read more
de: Weiterlesen

en: None
de: Keine

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Loading
de: Laden

en: Title field
de: Titelfeld
