View Mode Modal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: None
el: Κανένα

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου
