View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Read more
ja: 続きを読む

en: None
ja: なし

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Title field
ja: タイトルフィールド
