View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: None
ka: არცერთი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Loading
ka: იტვირთება
