View Mode Modal (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: None
lt: Joks

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Loading
lt: Kraunama

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis
