View Mode Modal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: None
lv: Nav

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Title field
lv: Virsraksta lauks
