View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: None
ro: Nimic

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Title field
ro: Câmp titlu
