View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Read more
ru: Подробнее

en: None
ru: Нет

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Loading
ru: Загрузка

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Modal
ru: Модальное окно
