View Mode Modal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: None
sk: Žiadne

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Modal
sk: Modálny
