View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: None
ta: இல்லை

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது
