View Mode Modal (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Read more
tr: Devamını oku

en: None
tr: Hiçbiri

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Title field
tr: Başlık alanı
