View Mode Modal (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Read more
uk: Читати далі

en: None
uk: Немає

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loading
uk: Завантаження

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Modal
uk: Модальне
