View Mode Modal (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Read more
vi: Xem thêm

en: None
vi: Không có

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Modal
vi: Cách thức
