View Mode Modal (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: None
ar: لا شيء

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Loading
ar: جاري التحميل
