View Mode Modal (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: None
bo: མེད།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད
