View Mode Modal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Read more
da: Læs mere

en: None
da: Ingen

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Loading
da: Indlæser

en: Title field
da: Titelfelt
