View Mode Modal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Read more
et: Loe edasi

en: None
et: Puudub

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Loading
et: Laadimine

en: Title field
et: Tiitli väli
