View Mode Modal (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: None
eu: Bat ere ez

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Title field
eu: Izenburu eremua
