View Mode Modal (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Read more
fi: Lue lisää

en: None
fi: Ei mitään

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Loading
fi: Ladataan

en: Title field
fi: Otsikkokenttä
