View Mode Modal (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Read more
fr: Lire la suite

en: None
fr: Aucun(e)

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Loading
fr: En cours de chargement

en: Title field
fr: Champ titre
