View Mode Modal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Read more
gl: Ler máis

en: None
gl: Ningún

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Loading
gl: Cargando

en: Title field
gl: Campo de título
