View Mode Modal (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Read more
he: קראו עוד

en: None
he: ללא

en: Loading...
he: טוען...

en: Loading
he: בטעינה

en: Title field
he: שדה כותרת
