View Mode Modal (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Read more
hu: Tovább

en: None
hu: Nincs

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Loading
hu: Betöltés

en: Title field
hu: Cím mező

en: Modal
hu: Felugró ablak
