View Mode Modal (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Read more
id: Selengkapnya

en: None
id: Tiada

en: Loading...
id: Memuat...

en: Loading
id: Memuat

en: Title field
id: Judul bidang
