View Mode Modal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Read more
it: Leggi tutto

en: None
it: Nessuno

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Loading
it: Caricamento

en: Title field
it: Titolo del campo
