View Mode Modal (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: None
km: គ្មាន

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក
