View Mode Modal (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
