View Mode Modal (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Read more
nl: Lees meer

en: None
nl: Geen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Loading
nl: Laden

en: Title field
nl: Titelveld
