View Mode Modal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: None
oc: Pas cap

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Loading
oc: En cors de cargament
