View Mode Modal (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: None
pl: Brak

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Title field
pl: Pole tytułu
