View Mode Modal (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Read more
sv: Läs mer

en: None
sv: Ingen

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Loading
sv: Laddar

en: Title field
sv: Titelfält
