View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
