View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Select
bg: Избери

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
