View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Weight
bn: ভর

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
