View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
