View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Weight
bs: Težina

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
