View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Weight
cs: Váha

en: Roles
cs: Role

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Select
cs: Vybrat

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Full content
cs: Plný obsah

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
