View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Revision of %title from %date
cy: Diwygiad %title o %date.

en: Select
cy: Dewis
