View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Weight
da: Vægt

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Revision of %title from %date
da: Version af %title fra %date

en: Select
da: Vælg

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
