View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Revision of %title from %date
dz: %date ལས་ %title གི་བསྐྱར་སྦྱོང་།
