View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Weight
fil: Timbang

en: Roles
fil: Mga papel
