View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Weight
gl: Peso

en: Role
gl: Rol

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Full content
gl: Contido completo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
