View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Select
gu: પસંદ કરો
