View mode per Role (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Revision of %title from %date
id: Revisi dari %title pada %date

en: Select
id: Pilih

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: Full content
id: Konten lengkap

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: View modes
id: Mode tampilan
